KabanUA

Біла Церква

46 posts in this topic

В цій гілці форума прошу Білоцерківців виливати душу ;)

І почну я - в ніч з п'ятниці на суботу, як Ви всі знаєте, впав на коліна сервер компанії, ну що ж, не вперше, те що це година пік (23.00 - 02.00), п'ятниця, корпоративи, нічого, буває... Як там в повідомленні було - розіслали більше 1 млн повідомлень!? Тепер браку роботи не буде!? Водії вийшли, приступили до роботи і щось я підвішаних заказів не спостерігав, а це значить досить успішно, виконували свої обов'язки, як бізнес партнери, а компанія взяла і обі....лась! Але це все лірика, а на ділі - щоб не трапилось в роботі компанії поганого - винні водії, а як прорив - досягнення офісу! Якась екстравертська у нас компанія... Так справи не ведуться. Хтось, цікаво хто?, не поліпшив стабільність та продуктивність серверу/ів. Жирна крапка! Водії, виконуючи свою роботу, на ПО компанії, не можуть фізично повісити сервер, якщо з ним все гаразд! А пост компанії, про пт-сб ніч я читаю так - вибачте за зіпсовану роботу але ви самі винні!

1

Е ні, винний водій, то водії не ті кнопки в телефоні тиснули і повісили сервер :DxD Попробуй це довести їм...

0

100% - я коли в телефоні помиляюсь, при наборі, однією цифрою - він спочатку зависає, а потім вирубається на декілька годин... Тому -я дуже обережно ввожу номера :) 

0

В 16 січня 2016 р. at 09:06, KabanUA сказал:

100% - я коли в телефоні помиляюсь, при наборі, однією цифрою - він спочатку зависає, а потім вирубається на декілька годин... Тому -я дуже обережно ввожу номера :)

Купи нову мобілу і не буде клопіту, щоб не завісав, як можна працювати таким зламком.

Та ще в таксісти подався)

0

5 часов назад, Дімон сказал:

Купи нову мобілу і не буде клопіту, щоб не завісав, як можна працювати таким зламком.

Та ще в таксісти подався)

Я думаю, він це жартома написав

0

Це тільки в мене автозахват працює, як захоче - то перерва, то вихідний? Зовсім на нього не розраховую...

0

кто какой картой в навигаторе пользуется?

0

В 12.03.2016 at 20:25, valera999 сказал:

кто какой картой в навигаторе пользуется?

Сейчас удобные карты Гугла)

0

Також Гугловою, але зараз є деякі незручності у зв'язку з перейменуванням вулиць, які в Google Maps вже перейменовані, а замовлення приходять на стару назву вулиці, тому... Якось був час користувався MapsMe, досить детальна + офлайн. Хоча Гуглова також, може бути, офлайн.

0

У мене таке питання, з Піщаного на Таращанський, як Ви їздите, через Шкільну чи через Волі??? І хтось звертав увагу на тариф, він нібито прорахований через Площу, чи мені здалось?

0