KabanUA

Біла Церква

45 сообщений в этой теме

В цій гілці форума прошу Білоцерківців виливати душу ;)

І почну я - в ніч з п'ятниці на суботу, як Ви всі знаєте, впав на коліна сервер компанії, ну що ж, не вперше, те що це година пік (23.00 - 02.00), п'ятниця, корпоративи, нічого, буває... Як там в повідомленні було - розіслали більше 1 млн повідомлень!? Тепер браку роботи не буде!? Водії вийшли, приступили до роботи і щось я підвішаних заказів не спостерігав, а це значить досить успішно, виконували свої обов'язки, як бізнес партнери, а компанія взяла і обі....лась! Але це все лірика, а на ділі - щоб не трапилось в роботі компанії поганого - винні водії, а як прорив - досягнення офісу! Якась екстравертська у нас компанія... Так справи не ведуться. Хтось, цікаво хто?, не поліпшив стабільність та продуктивність серверу/ів. Жирна крапка! Водії, виконуючи свою роботу, на ПО компанії, не можуть фізично повісити сервер, якщо з ним все гаразд! А пост компанії, про пт-сб ніч я читаю так - вибачте за зіпсовану роботу але ви самі винні!

1

Поделиться сообщением

Е ні, винний водій, то водії не ті кнопки в телефоні тиснули і повісили сервер :DxD Попробуй це довести їм...

0

Поделиться сообщением

100% - я коли в телефоні помиляюсь, при наборі, однією цифрою - він спочатку зависає, а потім вирубається на декілька годин... Тому -я дуже обережно ввожу номера :) 

0

Поделиться сообщением

В 16 січня 2016 р. at 09:06, KabanUA сказал:

100% - я коли в телефоні помиляюсь, при наборі, однією цифрою - він спочатку зависає, а потім вирубається на декілька годин... Тому -я дуже обережно ввожу номера :)

Купи нову мобілу і не буде клопіту, щоб не завісав, як можна працювати таким зламком.

Та ще в таксісти подався)

0

Поделиться сообщением

5 часов назад, Дімон сказал:

Купи нову мобілу і не буде клопіту, щоб не завісав, як можна працювати таким зламком.

Та ще в таксісти подався)

Я думаю, він це жартома написав

0

Поделиться сообщением

Це тільки в мене автозахват працює, як захоче - то перерва, то вихідний? Зовсім на нього не розраховую...

0

Поделиться сообщением

кто какой картой в навигаторе пользуется?

0

Поделиться сообщением

В 12.03.2016 at 20:25, valera999 сказал:

кто какой картой в навигаторе пользуется?

Сейчас удобные карты Гугла)

0

Поделиться сообщением

Також Гугловою, але зараз є деякі незручності у зв'язку з перейменуванням вулиць, які в Google Maps вже перейменовані, а замовлення приходять на стару назву вулиці, тому... Якось був час користувався MapsMe, досить детальна + офлайн. Хоча Гуглова також, може бути, офлайн.

0

Поделиться сообщением

У мене таке питання, з Піщаного на Таращанський, як Ви їздите, через Шкільну чи через Волі??? І хтось звертав увагу на тариф, він нібито прорахований через Площу, чи мені здалось?

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас